دوشنبه 07 مهر 1399 برابر با 28 سبتامبر 2020

برگزاری نمایشگاه رینوتکس 2020

برگزاری نمایشگاه رینوتکس 2020

زمان : 22 لغایت 25 آبان ماه 1399 مکان : نمایشگاه بین المللی تبریز
مدير عامل شركت انتقال گاز ايران:  توانمندسازی پیمانكاران داخلی مسیر توسعه را هموار می كند

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: توانمندسازی پیمانكاران داخلی مسیر توسعه را هموار می كند

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران، در جمع خبرنگاران حوزه نفت و گاز، توانمندسازي پيمانكاران داخلي را گامي مهم در مسير توسعه و پيشرفت دانست....
معاون وزیر نفت در امور گاز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس: شرکت ملی گاز ایران یکی از مراکز اصلی تأمین منابع مالی در راه دفاع از کشور است

معاون وزیر نفت در امور گاز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس: شرکت ملی گاز ایران یکی از مراکز اصلی تأمین...

بهترین راه جلوگیری از جنگ و رسیدن به صلح، آمادگی برای جنگ است! به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی، معاون وزیر نفت و...
مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: ظرفيت روزانه انتقال گاز ايران به 870 ميليون متر مكعب رسيد

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: ظرفيت روزانه انتقال گاز ايران به 870 ميليون متر مكعب رسيد

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران از افزايش ظرفيت روزانه انتقال گاز به 870 ميليون متر مكعب با احتساب ارتقاء 12 درصدي انتقال گاز شيرين در پنج...

English                  Turkish

مناقصه ها و مزایده ها

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: كيفيت خدمات پايه و اساس افزايش رضايتمندي است

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در نشست هم انديشي با مسئولين شركت هاي پيمانكاري ارتقاء كيفيت ارائه خدمات به مردم را راهكاري سازنده در سير صعودي رضايتمندي اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، در ابتداي اين نشست فيروز خدايي، مدير اين منطقه بر تعامل و مشاركت بيشتر پيمانكاران با سازمان تاكيد كرد و گفت: هر چه تعامل، مشاركت و همكاري پيمانكاران با مسئولين منطقه، راهبردي، موثر و شفاف باشد حل مسايل و مشكلات احتمالي راحتر خواهد بود و زمينه براي بهبود مستمر و نتيجه كيفي هموار مي گردد.

خدايي به اهميت بحث تعالي سازماني و الزامات آن در راستاي رعايت حقوق ذينفعان اشاره كرد و افزود: بايد تمامي همكاران و پيمانكاران از محدوده زماني به نحو احسن استفاده كرده و با مديريت صحيح خود، موانع و مشكلات را بر اساس سياستگذاري كلان شركت ملي گاز در چارچوب مفاد پيمان حل و فصل نمايند.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز با بيان اينكه تمامي پيمانكاران، ذينفعان ما محسوب مي شود، اظهار داشت: اين منطقه از اعتبار و جايگاه بسيار والايي در كشور برخوردار بوده و حفظ و ارتقاء اين ارزش با تعامل و همكاري سازنده پيمانكاران و عوامل اجرايي ميسر خواهد شد، پس بايستي كيفيت خدمات به مردم ارتقاء يافته تا ميزان رضايتمندي نيز سير صعودي داشته باشد.

وي در ادامه سخنانش به پيمانكاران توصيه كرد؛ براي ارائه عملكرد بهتر لازم است استانداردهاي لازم و الزامات HSE را در اجراي فرآيندهاي سازماني بكار گرفته و به موضوعاتي همچون اعتماد سازي، حضور مستمر مديران شركتهاي پيمانكاري در محل ارائه خدمات، دقت و سرعت در ارائه خدمات، ارتقاء سلامت اداري و در نهايت پرداخت بموقع حق و حقوق پرسنل توجه ويژه بعمل آيد.

در پايان اين نشست مديران شركت هاي پيمانكاري و نمايندگان آنها به بيان ديدگاه ها و انتظارات خود پرداخته و چالش هاي موجود در پيمانهاي مورد نظر را مطرح نمودند.

23 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 565

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت