دوشنبه 07 مهر 1399 برابر با 28 سبتامبر 2020

برگزاری نمایشگاه رینوتکس 2020

برگزاری نمایشگاه رینوتکس 2020

زمان : 22 لغایت 25 آبان ماه 1399 مکان : نمایشگاه بین المللی تبریز
مدير عامل شركت انتقال گاز ايران:  توانمندسازی پیمانكاران داخلی مسیر توسعه را هموار می كند

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: توانمندسازی پیمانكاران داخلی مسیر توسعه را هموار می كند

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران، در جمع خبرنگاران حوزه نفت و گاز، توانمندسازي پيمانكاران داخلي را گامي مهم در مسير توسعه و پيشرفت دانست....
معاون وزیر نفت در امور گاز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس: شرکت ملی گاز ایران یکی از مراکز اصلی تأمین منابع مالی در راه دفاع از کشور است

معاون وزیر نفت در امور گاز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس: شرکت ملی گاز ایران یکی از مراکز اصلی تأمین...

بهترین راه جلوگیری از جنگ و رسیدن به صلح، آمادگی برای جنگ است! به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی، معاون وزیر نفت و...
مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: ظرفيت روزانه انتقال گاز ايران به 870 ميليون متر مكعب رسيد

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: ظرفيت روزانه انتقال گاز ايران به 870 ميليون متر مكعب رسيد

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران از افزايش ظرفيت روزانه انتقال گاز به 870 ميليون متر مكعب با احتساب ارتقاء 12 درصدي انتقال گاز شيرين در پنج...

English                  Turkish

مناقصه ها و مزایده ها

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز : توجه به مشكلات كاركنان ضريب بهره وري را افزايش مي دهد

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، در اولين بازديد خود، از مركز بهره برداري خط لوله بوكان، در نشست صميمي با كاركنان به گفت و گو پرداخت.

به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، فيروز خدايي، در اين نشست كه با حضور مسئولين و كاركنان مركز بهره برداري خط لوله بوكان همراه بود، توجه به منابع انساني و رفع مشكلات و دغدغه هاي فكري كاركنان را زمينه ساز بهره وري اعلام كرد.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ضمن تقدير از تلاشهاي ستودني اين مركز اظهار داشت : اميدوارم با برنامه ريزي وتلاشي جهاد گونه وعزمي همه جانبه بتوانيم بيش از پيش در جهت ارائه خدمات پيشگام بوده و به نحو شايسته اي در چرخه اقتصادي سهيم شويم .

وي در ادامه اين نشست، تعامل با سازمانها، ادارات، دهياري ها و نهادها را مورد تاكيد قرار داد و ادامه داد: بايد همواره سعي بر آن داشته باشيم كه ارتباط تنگاتنگ و حسنه با ديگر سازمانها داشته باشيم چرا كه پيشرفت و موفقيت در سايه تعامل و همكاري امكانپذير است.

خدايي اصل خدمتگزاري خود را بر مبناي تكريم مردم دانست و افزود: مردم نيازمند احترام و تكريم هستند و بايد اين اصل به عنوان اولويت نخست هر سازمان و سرلوحه ي كارهايمان قرار گيرد زيرا سازمان با تكريم، پاسخگويي و مردمداري به خوشنامي مي رسد.

همچنين اين ديدار فرصتي را فراهم ساخت تا كاركنان اين مركز بهره برداري به صورت كاربردي و چهره به چهره مسائل، درخواست ها و نقطه نظرات خود را با مدير و مسئولين منطقه درميان گذاشته و در جهت هم افزايي و تقويت روحيه مشاركت قدم بردارند.

37 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 557

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت