دوشنبه 20 مرداد 1399 برابر با 10 آگوست 2020

سرپرست  جديد منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران منصوب شد

سرپرست جديد منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران منصوب شد

طي حكمي از سوي سرپرست شركت انتقال گاز ايران، فيروز خدايي به عنوان سرپرست جديد منطقه 8 عمليات انتقال گاز منصوب شد. به گزارش روابط عمومي...
انتصاب مشاور مدیرعامل در امور مناطق عملیات انتقال گاز ایران

انتصاب مشاور مدیرعامل در امور مناطق عملیات انتقال گاز ایران

طی حکمی از سوی مهدی جمشیدی دانا سرپرست شرکت انتقال گاز ایران، یداله بایبوردی به سمت مشاور مدیرعامل در امور مناطق عملیات انتقال گاز ایران...
انتصاب سرپرست منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران

انتصاب سرپرست منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران

طی حکمی از سوی مهدی جمشیدی دانا سرپرست شرکت انتقال گاز ایران، فیروز خدایی به سمت سرپرست منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران منصوب شد.
معاون وزیر نفت در امور گاز: تا هفته دولت سال جاری، 900 روستا به شبکه گاز متصل می شوند

معاون وزیر نفت در امور گاز: تا هفته دولت سال جاری، 900 روستا به شبکه گاز متصل می شوند

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه امسال تولید تجمعی گاز ایران به حدود 300 میلیارد مترمکعب افزایش می‌یابد، از افتتاح گازرسانی به...
وزیر نفت: آغاز پویش سبز گازرسانی در ایران از خراسان رضوی

وزیر نفت: آغاز پویش سبز گازرسانی در ایران از خراسان رضوی

پویش سبز در ایران از خراسان آغاز شده است. ملاک سبز بودن یک استان، برخورداری ۹۵ درصدی از نعمت گاز است. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز...

English                  Turkish

مناقصه ها و مزایده ها

رقابت آنلاين شركت كنندگان مسابقات قرآني بهار در بهار منطقه 8 عمليات

مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در منطقه 8 عمليات انتقال گاز به صورت آنلاین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عمليات انتقال گاز، محمدرضا بخشعليزاده، رئيس روابط عمومي اين منطقه با اعلام اين خبر گفت: در پی شیوع کرونا و ضرورت حفظ طرح فاصله گذاری اجتماعی، مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان شركت ملي گاز ايران با عنوان "بهار در بهار"، مطابق با آئین نامه ارسالی، به صورت مجازی برگزار شد.

بخشعليزاده حضور کارکنان در عرصه های قرآنی را با ارزش تلقی كرد و افزود: برگزاری مسابقات قرآنی صرفاً وسیله ای برای برپایی محفل های قرآنی و ایجاد مودت و دوستی بوده و حضور هر یک از شرکت کنندگان در آن، مایه افتخار و زمینه ساز بهره گیری هرچه بیشتر از این یگانه مرجع هدایت بشر در زندگی می باشد.

رئيس روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز با بیان اینکه این دوره از مسابقات با حضور بالغ بر 50 نفر از همكاران شركت كننده، برگزار شد، تصریح کرد: شرکت کنندگان در 3 رشته حفظ قرآن كريم، قرائت (ترتیل و تحقیق) و مفاهیم قرآن کریم با هم به رقابت پرداختند.

وی با اعلام اینکه شركت كنندگان رشته حفظ قرآن كريم با رعايت پروتكل هاي بهداشتي بصورت حضوري و در محضر استاد برگزار شد، اظهار داشت: رقابت كنندگان رشته قرائت(ترتیل و تحقیق) با ضبط تصویر قرائت خود و ارسال آثار خود بصورت ویدئویی به واحد روابط عمومی؛ به ارائه توانمندی‌های خود پرداخته و شرکت کنندگان رشته مفاهیم قرآن کریم نيز از طریق فضای مجازی به آدرس اينترنتي www.azmoon360.com/prdist8 موفق شدند در مدت 22  دقیقه با همديگر به رقابت بپردازند.

بخشعليزاده ترویج فرهنگ قرآنی بین کارکنان را از الویت های اساسی اين منطقه دانست وتصریح نمود: اميدواريم با برگزاری چنین محافل و مجالس قرآنی و ارج نهادن به کلام الهی و عمل به فرامین آن، در راستای ارتقاء جایگاه قرآن و نشر فرهنگ عمیق قرآن در بین کارکنان شرکت تلاش نماییم.

41 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 537

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت