شنبه 10 خرداد 1399 برابر با 30 می 2020

در ارزيابي عملكرد سال قبل؛ سهم انتقال گاز منطقه 8 عملیات بالغ بر 28 میلیارد متر مكعب بوده است

در سال گذشته بالغ بر 28 ميليارد متر مكعب گاز طبيعي از طريق تاسيسات و خطوط لوله منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران منتقل شده است. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، يداله بايبوردي، مديرمنطقه با اعلام اين خبر گفت: مقدار گاز انتقالي از اين منطقه جهت مصارف خانگي، نيروگاه ها، صنايع و صادرات در سال گذشته، افزون بر 28 ميليارد متر مكعب بوده كه از اين مجموع بالغ بر 20 ميليارد متر مکعب گاز به شركت هاي گاز استان هاي آذربايجان شرقي، غربي، اربيل، گيلان، زنجان و كردستان تحويل گرديده است.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران با ستودن تلاشهاي پرسنل عرصه انتقال گاز، افزود: با استعانت از پروردگار متعال و با اتكاء به دانش و تجارب بالاي كاركنان، توانستيم با جديت بيشتر و كوشش مضاعف، سال گذشته را با موفقيت و كارنامه اي درخشان به پايان برسانيم.
وي در ادامه بيان داشت: امسال نيز برآن هستيم با برنامه ريزي دقيق، نگهداري، تعمير و رفع معايب بموقع تاسيسات و آماده بكار نگهداشتن خطوط لوله گاز، بتوانيم در انجام اهداف و رسالت سازماني كه همانا انتقال پايدار گاز طبيعي به مبادي مصرف مي باشد به تعهدات خود عمل نماييم.

38 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 504

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت