چاپ این صفحه

پیام تبریک مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز به مناسبت نوروز 1399

همكاران گرامي

در سالي كه از سوي رهبر معظم انقلاب به عنوان سال رونق توليد نامگذاري شده بود در حركتي جمعي و به ياري و مدد خالصانه و مسئولانه تمامي شما عزيزان، گام هاي بزرگي در راستاي اهداف و چشم انداز صنعت عظيم گاز برداشتيم.

سپاس بيكران خداي را كه توانستيم با وجود همه سختي ها و تنگناها، دست در دست هم و با همدلي و همفكري، بحراني ترين و زمستاني ترين روزهاي سال را با موفقيت پشت سر گذاشته و با شناسايي نقاط ضعف و قوت، ارتقاء سطح تعالي سازماني، توجه به كرامت انساني و رعايت قانون و مقررات اداري، تهديدها را به فرصت تبديل و سالي بدون حادثه را رقم زنيم.

همكاران گرامي و صديق منطقه در كليه واحدهاي عملياتي و ستادي همانند سالهاي گذشته با صداقت و كوشايي وصف‌ناپذير در صحنه كار و تلاش توانستند با انجام به موقع تعميرات، پايش و نگهداري تأسيسات و خطوط لوله ضمن انجام وظيفه خطير صادرات، با انتقال و تأمين به موقع گاز استانهاي تحت پوشش، در جميع جهات به افتخارات منطقه بيفزايند .

اينك گذر موفقيت آميز از سرماي سخت زمستاني و گرمابخشي به خانه و كاشانه ملت سربلند ايران اسلامي و حركت بخشي به صنعت اين مرز و بوم، قطعا زيبايي بهار را دوچندان نموده و غروري بس افتخارآميز را به تلاشگران اين صنعت عظيم مي بخشد.

اينجانب با اغتنام فرصت، ضمن قدرداني از زحمات و تلاش هاي تك تك همکاران گرامي، فرا رسيدن سال نو و شكوفايي دگربار طبيعت را به حضور شما عزيزان و خانواده هاي محترم تبريك و تهنيت عرض نموده، اميدوارم آغاز بهار 1399 سرآغاز رفع مشكلات، رونق اقتصادي و ثبات آرامش و آسايش براي ملت سرافراز كشورمان باشد.

                                                                                                                                                                                                                              يداله بايبوردي

                                                                                                                                                                                                                 مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز

63 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 495