چاپ این صفحه

با شرکت در کارگاه آموزشی، پرسنل منطقه 8 عملیات با راهکارهای مقابله با ویروس کرونا آشنا شدند

بمنظور افزایش سطح آگاهی و ایجاد حس خود مراقبتی بیشتر و جلوگیری از انتشار احتمالی ویروس کرونا، یک دوره آموزشی با حضور پرسنل منطقه 8 عملیات انتقال گاز در تبریز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، در این دوره آموزشی، دکتر احضار، پزشک و مدرس این دوره، اطلاعات مبسوطی در رابطه با تاریخچه شیوع ویروس کرونا و راه های انتقال و ابتلاء به این ویروس و روشهای پیشگیری از انتقال آن را مطرح و در جمع فراگیران مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

دکتر احضار به علائم بروز این بیماری از جمله تب، سرفه، مشکلات تنفسی اشاره نمود و افزود: اگر همه افراد همان نکات فردی را که گفته شده رعایت کنند، جایی برای نگرانی نخواهد بود.

وی در پایان اظهار داشت: بنابر اطلاعیه وزارت بهداشت، برای این که در سطح فردی مبتلا نشویم، رعایت یک سری دستورالعمل های ارایه شده کافی است و دیگر نباید به سایر حواشی توجه کرد که شستن دست ها از همه این موارد مهم تر است، ضمن آن که استفاده از ماسک در مکان های شلوغ و عدم دست دادن و روبوسی نکردن باید رعایت شود و پرهیز از حضور در مکانهای پر ازدحام تا جایی که امکان دارد، از اهم این دستور العمل ها می باشد.

84 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 486