سه شنبه 13 خرداد 1399 برابر با 01 جون 2020

طرح تدوين شناسنامه روان شناختي مديران در منطقه 8 عمليات به اجرا درآمد

به منظور افزايش سطح بهزيستي روان شناختي و ايجاد تناسب بهينه شغل و شاغل، پروژه تدوين شناسنامه روان شناختي مديران انتقال گاز در سطح مسئولين منطقه 8 عمليات انتقال گاز به اجرا درآمد.به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، جلسه افتتاحيه اين پروژه با حضور جمعي از متخصصان حوزه روان شناسي صنعتي و سازماني دانشگاه شهيد بهشتي تهران و مسئولين منطقه 8 عمليات انتقال گاز برگزار گرديد.

عليرضا فردي آذر، رئيس منابع انساني منطقه 8 عمليات انتقال گاز در آيين افتتاحيه جلسه با اعلام اين مطلب گفت: شناسايي و بررسي وضعيت سلامت روان پرسنل و مديران يكي از مهمترين روش هاي شناسايي و توانمند سازي افراد در محيط هاي كاري است.

فردي آذر هدف از اجراي اين پروژه را افزايش سطح بهزيستي روان شناختي و ايجاد تناسب شغل و شاغل در سازمان دانست و افزود: شركت انتقال گاز پروژه مذكور را با هدف توسعه و توانمند سازي و همچنين مديريت مسير شغلي كاركنان و مديران به سمت رويكردهاي نوين در مديريت منابع انساني آغاز نموده كه با اجراي اين پروژه در تمامي مناطق عملياتي در تلاش است به ارزشمندترين هدف خود يعني ارتقاء سطح بهزيستي روانشناختي در سازمان دست يابد.

در ادامه دكتر آزاده عسكري، عضو هيئت علمي و رئيس مركز ارزيابي و استعداديابي دانشگاه شهيد بهشتي، گامهاي شناسايي توانمندي ها در اجراي پروژه مذكور را مشتمل با سه فرآيند اصلي شامل، مصاحبه حضوري روانشناسي مبتني بر شايستگي، آزمون هاي نرم افزاري(تست الكترونيكي) و آزمونهاي كتبي مي باشد كه اين پروژه از بهمن سال 97 شروع و مرحله پاياني آن در شهر تبريز در سطح مسئولين واحد هاي منطقه 8 عمليات انتقال گاز به اجرا در مي آيد.

عسكري با اشاره به سطح بالاي همكاري و همچنين گستردگي سرمايه هاي انساني شركت انتقال گاز ابراز اميدواري كرد: اين پروژه بتواند در راستاي توسعه پايدار، شايسته سالاري، آسيب شناسي، رفع دغدغه هاي فكري و شغلي كاركنان و استفاده بهينه از توانمندي هاي بالقوه موجود موثر واقع گردد.

شايان ذكر است ارزيابي شايستگي هاي روانشناختي رهبري و مديريت كارمندان با برگزاري جلسه تشريح و آماده سازي توسط مجري داخلي، دكتر عسكري و جمعي از متخصصان حوزه روان شناسي صنعتي و سازماني دانشگاه شهيد بهشتي تهران، به مدت 2 روز بطول انجاميد.

163 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 436

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت