سه شنبه 13 خرداد 1399 برابر با 01 جون 2020

در سال رونق توليد؛ اولين جلسه هماهنگي مدير و مسئولين منطقه 8 عمليات برگزار شد

بمنظور همفكري، تبادل نظر و آمادگي هرچه بيشتر پرسنل منطقه 8 در پيشبرد برنامه هاي آتي، اولين جلسه هماهنگي مدير و مسئولين منطقه 8 عمليات انتقال گاز در سالجاري برگزار شد. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، در اين جلسه كه با حضور مدير و مسئولين واحدهاي منطقه همراه بود، مسائل و مشكلات واحدها، موارد مربوط به مراكز بهره برداري خطوط لوله و تاسيسات تقويت فشار گاز مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

يداله بايبوردي، مدير منطقه 8 ضمن تقدير و تشكر از تلاشهاي بي شائبه پرسنل گفت: در سال گذشته توانستيم با همدلي و همفكري همكاران منطقه علاوه بر تامين گاز مصرف كنندگان خانگي، گاز صنايع و نيروگاهها را نيز به نحو احسن تامين نموده و به تعهدات خود عمل كنيم.

بايبوردي افزود: با توجه به شعار سال جديد (رونق توليد) از سوي رهبر معظم انقلاب، ضرورت دارد مسئولان و مديران بخشهاي مختلف با تلاش و تدوين برنامه زمان بندي شده، وظايف خود را هدفمند پيگيري نموده و تمام توان خود را براي رفع چالشها و كمبودهاي سال جديد بكار گيرند.

مدير منطقه 8 در بخش ديگري از سخنان خود ضمن پاسخ به سئوالات مطرح شده برخي از مسئولين واحد ها بر لزوم صرفه جویی در منطقه تاكيد كرد و اظهار داشت: باید با جديت در جهت کاهش هزینه های جاری و نهادینه سازی مدیریت صحیح مصرف تلاش نموده تا با کاهش هزینه ها، از هدررفت سرمایه ها جلوگیری شود.

در ادامه جلسه شاپور مستقيمي، رئيس برنامه ريزي و روشهاي تعميراتي منطقه، گزارشي از فعاليتها و عملكرد واحدهاي مربوطه را بيان و مشكلات و چالشهاي موجود در انتقال گاز را تشريح نمودند.

196 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 417

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت