پنج شنبه 15 خرداد 1399 برابر با 04 جون 2020

فصل جدید همکاریهای منطقه 8 عملیات با دانشگاه تبریز

با هدف بهره گیری از توان علمی، پژوهشی و ارتقای تعاملات سازنده، فصل جدید همکاری های پژوهشی بین منطقه 8 عملیات انتقال گاز و دانشگاه تبریز شروع شد. به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، یداله بایبوردی، مدیر منطقه 8 عملیات، ضمن ابراز خرسندی از آغاز همکاری های پژوهشی با دانشگاه تبریز، بر حمایت از فعالیتهای پژوهشی، توسعه تکنولوژی و فناوری، ارتقاء سطح علم و دانش و همچنین تعامل با دانشگاهها تاکید نمود.

بایبوردی با اشاره به اینکه دانشگاه می تواند محور توسعه صنعت باشد، افزود: ارتباط صنعت با دانشگاه می تواند منشاء تحولات بزرگی در سطح خودکفایی و توسعه اهداف سازمانی بوده و زمینه را برای رشد و توسعه و تحول کشور مهیا سازد.

وی اجرای پروژه های تحقیقاتی- کاربردی مورد نیاز سازمان بر اساس ضوابط موجود، ارائه سمینارها و کارگاه های کوتاه مدت در زمینه دانش فنی روز به منظور ارتقاء توان علمی کارشناسان، حمایت از پایان نامه های دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در راستای نیازهای تحقیقاتی سازمان بر اساس ضوابط موجود، استفاده متقابل از منابع اطلاعاتی موجود، انجام بازدیدهای متقابل علمی، ارائه مشاوره در زمینه فعالیت های علمی و پژوهشی و با رویکرد ارتقای دانش محوری توسط اعضای هیات علمی دانشگاه را از جمله همکاریهای دو طرفه سازمان و دانشگاه نام برد.

در پایان این نشست، اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز بمنظور گسترش همکاریهای صنعت و دانشگاه از منطقه 8 عملیات انتقال گاز بازدید نموده و از نزدیک با فعالیتهای این منطقه آشنا شدند.

205 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 408

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت