دوشنبه 25 شهریور 1398 برابر با 16 سبتامبر 2019

در كارگاه آموزشي مديريت زندگي مطرح شد؛ تربيت خوب نيازمند هماهنگي بيروني و دروني است

بمنظور ارتقاء دانش و مهارت هاي مربوط به تكنيك هاي مديريت زندگي، نقش تعليم و تربيت در زندگي و مهارتهاي همسر داري، كارگاه آموزشي، با حضور بانوان شاغل در منطقه 8 عمليات انتقال گاز در تبريز برگزار گرديد. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران، دراين كارگاه آموزشي كه بمدت دو روز بطول انجاميد، احمد ايزدي، استاد دانشگاه و مدرس اين دوره، توضيحاتي پيرامون راه‌هاي موفقيت در زندگي، مهارتهاي همسرداري و چگونگي حفظ کيان سالم يک خانواده را مطرح و در جمع حاضرين مورد بحث و تبادل نظر پرداخت.

ايزدي مهارتهاي خانواده را توانايي هايي دانست كه به ما كمك مي كنند در موقعيت هاي گوناگون، عاقلانه و درست رفتار كنيم، بطوريكه اين توانايي ها انسان را قادر مي سازند تا بطور موثر با خواسته ها و چالش هاي زندگي به خوبي مقابله كند.

وي مهارتهاي فني، ادراكي، انساني، ارتباطي و تصميم گيري را از مهارتهاي مديريت خانواده عنوان كرد و افزود: مديريت خانه با مديريت خانواده تفاوتهاي زيادي داري چرا كه مديريت خانه در چهارچوب خانه استوار بوده و مديريت خانواده به نحوه تعامل خانه با بيرون خانه بر مي گردد و جايگاه بالاتري نسبت به مديريت خانه قرار دارد.

مدرس اين دوره، ضمن اشاره به ضرورت و نقش و اهميت خانواده در تربيت صحيح فرزندان اظهارداشت: تربيت خوب نيازمند هماهنگي بيروني و دروني است چرا كه تربيت فرآيندي منظم و مستمراست كه هدف آن كمك به رشد عقلاني، اخلاقي، اجتماعي، بدني، عاطفي يا بطور كلي رشد همه جانبه شخصيت مي باشد.

همچنين دراين كارگاه آموزشي، حاضرين ديدگاههاي خود را در قالب پرسش و پاسخ مطرح نمودند.

97 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 384

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت