سه شنبه 13 خرداد 1399 برابر با 01 جون 2020

بالغ بر 1 ميليون و 500 هزار نفر ساعت كار بدون حادثه در منطقه 8 ثبت شد

رئيس امور بهداشت، ايمني، محيط زيست و پدافند غيرعامل منطقه 8 عمليات انتقال گاز از ثبت بيش از 1 ميليون و 555 هزار نفر ساعت كار بدون حادثه طي نيمه نخست سالجاري در اين منطقه خبر داد.به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران، فرهاد قديمي، رئيس امور بهداشت، ايمني، محيط زيست و پدافند غيرعامل اين منطقه با اعلام اين خبر گفت: ثبت اين رقم نشان از ارتقاء علمي كاركنان و اهتمام به الزامات ايمني و ارائه آموزشهاي هدفمند به منظور مقابله با سوانح و كاهش آمار مخاطرات شايع در اين منطقه است.

قديمي با اشاره به تاثير امر آموزش در ارتقاء سلامت کارکنان و با تاكيد بر همگام سازي توصيه هاي بهداشتي با آموخته هاي علمي افزود: واحد HSE منطقه 8 عمليات انتقال گاز در طول شش ماهه اول سالجاري موفق شد با آموزش 1504 نفر ساعت در زمينه هاي ايمني، بهداشت و محيط زيست، ركورد جديدي را در آموزش نيروي انساني به ثبت برساند.

رئيس امور بهداشت، ايمني، محيط زيست و پدافند غيرعامل منطقه اظهار داشت: برگزاري دوره ي ايمني و آتش نشاني، آشنايي با مانورها و واكنش در شرايط اضطراري، آموزش عملي اطفاء حريق، مقررات صدور مجوزهاي انجام كار، دوره هاي ارزيابي ريسك و مديريت بحران، پدافند غير عامل و كارگاههاي آموزشي HSE، امداد و نجات و كمك هاي اوليه و... از جمله برنامه هاي آموزشي واحد HSE اين منطقه بود كه در نيمه نخست سالجاري تحقق يافته است.

وي ثبت رکورد ساعت کار بدون حادثه را برای منطقه بسیار با ارزش دانست و تصريح نمود: اين منطقه در اجرا و استمرار سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست  تلاش مضاعفی انجام و همواره سعی بر گسترش این امر مهم دارد.

241 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 361

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت