یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز: رسیدگی به امور یادگاران 8 سال دفاع مقدس وظیفه همگانی است

مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز در دیدار با آزادگان این منطقه در شهرهای تبریز و اردبیل، رسیدگی به امور این عزیزان را وظیفه همگانی دانست. به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، یداله بایبوردی، مدیر منطقه 8 ضمن تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با اعلام این مطلب گفت: ایثار و فداکاری آزادگان و ایثارگران جنگ تحمیلی همواره بعنوان یک سمبل و ارزش در جامعه خواهد درخشید و امروزه دلجویی و رسیدگی به مشکلات و دغدغه های فکری این عزیزان و رعایت حال یادگاران 8 سال دفاع مقدس بمنزله ارزش نهادن به هنجارها و خوبی هاست.

بایبوردی سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشرفت کشور را در سایه رشادت، شجاعت و از خود گذشتگی این عزیزان دانست و افزود: جانبازان، آزادگان و ایثارگران شهدای زنده دوران دفاع مقدس و یادگاران آن دوران افتخار آفرین بوده و مرور خاطرات عشق و ایثار همیشه برای ملت ما تازگی دارد.

همچنین در ادامه این دیدار صمیمی که مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی نیز حضور داشت، ضمن استماع مسائل و مشکلات پیش روی آزادگان سرافراز، راهکار و راهنمایی های لازم را در جهت رفع موانع و تسهیل رسیدگی به امورات این عزیزان ارائه نمود.

قاسم صمدیان، بنیاد شهید و امور ایثارگران را رابط تمام سازمانها دانست و افزود: خوشبختانه تمامی سازمانها و ادارات علی الخصوص منطقه 8 عملیات انتقال گاز در یاری رساندن به این بنیاد در جهت خدمات رسانی به همنوعان پیشگام بوده و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ ننمودند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از آزادگان منطقه 8 عملیات انتقال گاز اظهار داشت: شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران نماد پایبندی به ارزشهای انقلاب هستند و همه ما وظیفه داریم یاد و خاطره شهدا را برای همیشه زنده نگهداریم و خدمت به خانواده های این عزیزان را سرلوحه خود قرار دهیم.

152 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 351

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت