پنج شنبه 27 دی 1397 برابر با 17 ژانویه 2019

انگلیسی                  استانبولی

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: موفقيت يك سازمان در گرو تعامل تمامي اجزاي آن است

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در جمع بانوان شاغل در منطقه، ضمن تبريك ميلاد دخت نبي مكرم اسلام پيشرفت و موفقيت سازمان را مرهون تعامل و مشاركت تمامي اجزاي سازمان دانست.به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، در اين مراسم يداله بايبوردي، مدير منطقه، سجاياي اخلاقي حضرت فاطمه زهرا(س) را بهترين و والاترين ارزشهاي اسلامي و اخلاقي توصيف كرد و گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) از بزرگترين سرمايه هاي معنوي مسلمانان بوده و با توجه به وجود كمالات الهي و معنوي، برترين سرمشق و بهترين اسوه رستگاري انسانها به شمار مي رود. 

وي نقش زنان را در استحكام خانواده مورد ستايش قرار داد و افزود: با جاري نمودن طريقه و سيره زندگاني آن حضرت در فعاليت ها، شاهد رشد و پويايي هر چه بهتر نقش و جايگاه رفيع زن در جامعه اسلامي خواهيم بود. 

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ضمن تشكر از تلاشهاي بي شائبه تمامي كاركنان اظهار داشت: موفقيت هاي اين منطقه حاصل تلاشهاي شبانه روزي خواهران و برادران شاغل در اين منطقه بوده و نقش بانوان نيز در اين موفقيت ها انکار ناپذير است؛ اميدوارم در سال جديد شاهد رشد و تعالي سازمان در عرصه هاي مختلف اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي باشيم.

گفتني است در پايان ضمن تجليل از تلاشهاي ارزنده بانوان شاغل در منطقه، فرصتي فراهم گرديد تا حاضرين از نزديك مسائل و مشكلات خود را با مسئولين در ميان بگذارند.

242 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 310

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت